شرکت طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی وب و اپلیکیشن

دروازه بانی خبر چیست؟ دروازه بانان کیستند؟ (نگاهی به نقش دروازه بانی در شکل گیری و انتقال خبر)

پیام، خبر را در چنبره‌ای از فعل و انفعالات‌ گوناگون قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توان گفت که تصویری‌ مخدوش از جهان پیرامون برای ما ترسیم‌ می‌شود.سؤال اساسی این است که چه‌ فرآینده اتفاق می‌افتد؟چه کسی گزارش‌ می‌دهد؟چه کسانی در مورد چگونگی‌ انتشار و محتوای آن تصمیم می‌گیرند و چه‌ تغییراتی را دانسته یا ندانسته اعمال‌ می‌کنند؟و چه زمانی و تحت چه عنوانی به‌ صورت کالای خبری در اختیار ما می‌گذارند. حتی اگر فرض را بر حسن نیت و بیطرفی کامل رسانه‌ها بگذاریم،تردیدی‌ نیست که بین خبر اتفاق افتاده و خبر گزارش شده،تفاوت و فاصله‌ای وجود دارد که می‌تواند ناشی از عناصری باشد که از طبیعت کار روزنامه‌نگاری ناشی می‌شود. سانسور،خودسانسوری،گروههای‌ فشار،گرایشهای شخصی و سلیقه‌های‌ فردی،منافع گروهی،محدودیتهای مکان و زمان،محدودیت فرت تصمیم‌گیری، تکنیکهای خاص روزنامه‌نگاری، جغرافیایی،سیاسی،اقتصادی و...همه از عواملی هستند که بر جریان گزارش‌دهی و خبررسانی توسط رسانه‌ها تأثیر می‌گذارند. حال پرسش دیگر این است که چه‌ کسانی از میان دهها عامل تعیین‌کننده حق و قدرت تصمیم‌گیری دارند و چگونه در فرآیند انتقال خبر از منبع به مقصد عمل‌ می‌کنند.هر که هست و هرچه هست،یک‌ واقعیت را نمی‌توان انکار کرد و آن اینکه‌ عملکرد این گروه و تصمیمات آنها، اطلاعات وآگاهیهای صدها میلیون انسان‌ را در هر روز و هر ساعت شکل می‌دهد و تصویر واقعیتهای اجتماعی را برای آنان‌ می‌سازد. پس مطالعهء این گروه به این دلیل‌ اهمیت می‌یابد که آنها تعیین می‌کنند ما چه‌ بدانیم و چه ندانیم.آنها فرآیند دانایی و اطلاع‌رسانی را رقم می‌زنند به ویژه اینکه‌ مسألهء دروازه‌بانی در یک نقطه و در یک‌ مقطع صورت نمی‌پذیرد و هر یک از عوامل‌ و عناصر دست‌اندرکار می‌تواند بر جریان‌ انتقال خبر تأثیر بگذارد. 2Lبررسی حاضر یک مطالعهء اجمالی از فرآیند«دروازه‌بانی خبر»است.به این امید که بتواند ما را در شناخت واقعیتهای‌ موجود در جریان عملکرد رسانه‌ها یاری‌ کند. در جهانی به سر می‌بریم که هر لحظه و به‌ هر طرف بچرخیم،خبری،رویدادی، تفسیری ذهن ما را به خود مشغول می‌سازد. رسانه‌ها از همه طرف ما را محاصره‌ کرده‌اند.هنوز پیچ رادیو را نبسته،روزنامه‌ را می‌گشاییم و در حال خواندن روزنامه، چشمی هم به تلویزیون داریم. امروز حتی تصور دنیای بدون رسانه‌ برای ما غیر ممکن است.بسیاری از ما فکر می‌کنیم که واقعیتهای اجتماعی همان‌ چیزهایی هستند که از طریق رسانه‌ها به ما 2Lمی‌رسند.اما حقیقت این است که‌ جهان‌بینی رسانه‌ای،جهان‌بینی دقیق و قابل اعتمادی نیست.علی رغم تصور ما که‌ گمان می‌کنیم رسانه‌ها با بی‌طرفی کامل‌ صرفا برای آگاه ساختن مخاطب،در تلاش‌ و تکاپو هستند،امروزه رسانه‌ها بیش از هر زمان دیگر،تحت تأثیر اغراض و اهداف‌ سیاسی و اقتصادی و منافع خاص گروهی، جاه‌طلبی‌ها و قدرت‌طلبی‌ها قرار دارند. پیامهایی که از طریق رسانه‌ها به ما می‌رسد و یا حتی نمی‌رسد،تصویر ذهنی و 3Lآگاهیهای ما را از جهان پیرامون شکل‌ می‌دهد.هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند که این‌ تصویر،تصویری دقیق،روشن و کامل‌ است. اخبار و رویدادها تا به گوش ما برسند از صافی‌هایی عبور می‌کنند که معلوم نیست با محتوای آنها چه می‌کنند.مسکوت گذاشتن‌ بعضی اخبار،گفتن بخشی از واقعیت یا تحریف آن،بزرگ و کوچک کردن‌ رویدادها،انتخاب زمان و نحوهء تنظیم و آرایش مطالب و یا حتی نوع رسانهء حامل‌

خلاصه ماشینی:

"لوین باور داشت که این چارچوب نظری‌ در هر سطحی قابل تعمیم است و او را در این‌ باره چنین گفت:«این وضعیت نه تنها برای‌ مجراهای مواد غذایی،بلکه در مورد عبور خبر از یک مجرای ارتباطی نیز صدق می‌کند و هم چنین برای نقل و انتقال کالاها و افراد. یک‌ مثال:رویدادی در منطقه‌ای دوردست که‌ شبکهء تلویزیون در آنجا خبرنگار ندارد،اتفاق‌ می‌افتد مسألهء نداشتن خبرنگار و دوری راه‌ و هزینه زیاد تهیه خبر از آنجا،عوامل منفی‌ هستند ولی اگر مقامات اجرایی فکر کنند که‌ این موضوع آن قدر مهم است که هزینهء گزاف‌ هم می‌تواند برای آن صرف شود،تمام‌ عوامل منفی قبلی تبدیل به عامل مثبت‌ می‌شوند. به هر حال این مطلب مؤید اختلاف نظر در پیشداوریها و شخصیتهای‌ فردی روزنامه‌نگاران است مبنی بر این که‌ دروازه‌بانان خبری منفعل هستند و خود را فقط با انگاره‌هایی تطبیق می‌دهند که فکر (به تصویر صفحه مراجعه شود) می‌کنند خوانندگانشان نیاز دارند و یا به‌ فکرهایی می‌پردازند که عینیت داشته باشد. اگر شیوه‌ها و روشهای کار مطبوعاتی به وسیلهء سازمان ارتباطی‌ مشخص می‌شود،چرا ما آنها را به صورت‌ دو سطح متفاوت تحلیل مورد بررسی قرار می‌دهیم؟اگرچه شیوه‌های کار مطبوعاتی در بسیاری از سازمانهای ارتباطی به صورت‌ مشترک وجود دارد ولی مورد نظر ما، عامل‌هایی هستند که در سازمانهای مختلف‌ متفاوتند. 4. سطح نهادی/اجتماعی خارج از رسانه:باید در نظر داشت که یک سازمان‌ ارتباطی درون یک نظام اجتماعی و در کنار سایر نهادهای اجتماعی قرار دارد که بسیاری‌ از آنها بر کار دروازه‌بانی تأثیر می‌گذارند."

سایت منبع

+ نوشته شده در چهارشنبه 9 آبان 1397ساعت 15:08 توسط گریش | | تعداد بازدید : 9

طراحی سایت خبر فوری | طراحی اپلیکیشن خبر فوری

شرکت طراحی سایت نوپرداز با داشتن نیرو هایی مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی سایت های خبری آماده ارائه خدمات به مشتریان در زمینه طراحی سایت خبر فوری می باشد. طراحی اپلیکیشن خبر فوری نیز توسط متخصصان شرکت انجام می گردد. شما مشتریان گرامی می توانید با بررسی نمونه کار های منحصر به فرد نوپرداز از امکانات سایت های خبری پیاده سازی شده توسط شرکت آگاهی لازم را کسب نمایید.

خبر فوری به دلیل جذب مخاطبان زیاد یکی از محبوب ترین سایت های خبری دنیا به حساب می آید. همچنین تعداد اعضای کانال تلگرامی این سایت نیز به حدود دو میلیون نفر می رسد. از جمله امکانات مهمی که شرکت نوپرداز به شما ارائه خواهد داد امکان ارسال آنی مطالب وب سایت به کانال های تلگرامی خبری مورد نظر شما خواهد بود.

پنل مدیریت پیشرفته و ابزار های متنوع و اختصاصی که در پنل سایت خبری ارائه شده توسط شرکت نوپرداز وجود دارد، سعی شده است تا تمام خواسته های شما را از یک سایت خبری حرفه ای برآورده گردد. استفاده از ساختار کدنویسی یکپارچه و قابل توسعه و طراحی قالب سایت و اپلیکیشن ها به صورت حرفه ای از خدمات شرکت نوپرداز است.

طراحی اپلیکیشن خبر فوری

طراحی اپلیکیشن های خبری همواره یکی از مهم ترین بخش های هر نوع خبرگذاری محسوب می شود. با استفاده از یک اپلیکیشن خبر فوری شما می توانید اخبار مورد نظر خود را به سرعت در دنیای مجازی منتشر نموده و مخاطبان خود را از طریق اپلیکیشن از اخبار لحظه ایران و جهان آگاه نمایید.

طراحی ساده و کاربر پسند از جمله مشخصات این اپلیکیشن های خبری است. ما در نوپرداز تلاش داریم تا به بهترین شکل طرح و ایده شما را عملی کنیم. ساخت اپلیکیشن خبر فوری توسط تیم برنامه نویسی شرکت نوپرداز بر اساس جدیدترین تکنولوژی های طراحی اپلیکیشن روز دنیا انجام می گردد. همچنین شما می توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود و یا ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن خبر فوری با ما در تماس باشید.

نکات طراحی سایت و اپلیکیشن برای خبر

طراحی سایت و اپلیکیشن ها برای خبر نیازمند رعایت برخی اصول می باشد. از جمله مهم ترین آن ها رابط کاربری مناسب و عدم سردرگمی کاربران می باشد. اهمیت این موضوع از آن جایی است که در صورتی که کاربران از وب سایت شما نتوانند به خوبی استفاده کنند سریعا آن را ترک کرده و یا اپلیکیشن شما را حذف خواهند نمود.

سایت های خبری باید در تمامی دستگاه های مختلف ریسپانسیو باشند تا کاربران بتوانند با هر دستگاهی به وب سایت مورد نظر خود مراجعه نمایند. عدم انجام این کار به منزله حذف کاربران زیادی از سایت شما خواهد بود.

جهت سفارش طراحی وب سایت خبری با ما در تماس باشید. طراحی سایت و اپلیکیشن خبر فوری به صورت کاملا حرفه ای با استفاده از جدیدترین متد های طراحی وب روز دنیا توسط شرکت نوپرداز انجام خواهد گرفت.

+ نوشته شده در سه شنبه 8 آبان 1397ساعت 17:38 توسط گریش | | تعداد بازدید : 9

معرفی ابزار های طراحی وب سایت

استفاده درست از ابزار های طراحی وبسایت سبب می شود تا شما کارآمد تر و سریع تر کار کنید. در ادامه به بررسی درخشان ترین ابزار های طراحی وب سایت در سال 2018 می پردازیم.

Sketch

Sketch به سرعت ابزار فتوشاپ را به عنوان ابزار طراحی UI جایگزین می کند. اجازه دهید کمی واضح تر بگویم: بله، ما می دانیم که همه ابزار طراحی Vector UI Sketch را شنیده اید، اما به نظر می رسد هنوز بسیاری از طراحان وب سایت از فتوشاپ برای طراحی UI استفاده می کنند.

روری بری، مدیر خلاق در Superrb اعتقاد دارد استفاده از فتوشاپ برای طراحی سایت اشتباه است. او مدت ده سال از فتوشاپ استفاده می کرد و اعتقاد داشت یاد گرفتن چیز های جدید و انجام تغییرات سایت به سختی انجام می شد. از جمله دلایل او این بود که Sketch در مقایسه با فتوشاپ، تمام اسناد شما را که مرتب کرده و انجام تغییرات در Sketch بسیار ساده تر است. همچنین سیستم داخلی ساخته شده در Sketch بزرگ است و باعث طراحی رابط کاربری بسیار ساده تر می شود. امروزه جامعه Sketch صدها پلاگین را ارائه می دهد تا جریان کار طراحان را ساده تر و روان تر کند.

ابزار طراحی سایت

Adobe XD

ادوبی امروزه ابزار های اختصاصی طراحی برداری و ابزار wireframing خود را دارد که جدیدا نسخه بتا آن را هم منتشر کرده است. Adobe XD شامل ابزارهایی است که شما را قادر می سازد تا تعاملات غیر استاتیک، پیش نمایش های تلفن همراه و دسکتاپ را تعریف کنید و از ابزارهای به اشتراک گذاری برای دریافت بازخورد در طرح ها استفاده نمایید.

الیس راجرز، طراح گرافیک در Receptional می گوید: "هنگامی که طراحی اولیه کامل می شود، ادوبی XD به شما امکان می دهد تا به سرعت به انتخاب عناصر و ایجاد تغییرات در صفحه بپردازید که این صفحه می تواند از طریق یک لینک به اشتراک گذاشته شود. از این لینک برای دریافت بازخورد استفاده می شود. بنابراین مشتری همیشه می تواند آخرین نسخه را مشاهده نماید."

وب سایت

Figma

Figma یک ابزار طراحی رابط کاربری وب سایت است که به طراحان این اجازه را می دهد تا چند نفر به طور همزمان کار کنند. این ابزار در مرورگر یا در ویندوز، مک یا لینوکس در دسترس است و بسته به نیاز خود می توانید از نسخه رایگان یا پولی آن استفاده کنید.

Figma دارای یک USP مشابه با Sketch است و روند استفاده از آن بسیار ساده و روان می باشد. همچنین با استفاده از این ابزار می توانید گرافیک را با دیگران به اشتراک بگذارید.

figma

Affinity Designer

دان ادواردز، مدیر No Divide، می گوید: "اولین برداشت من این است که برنامه فوق العاده خوب طراحی شده و احساس می کنم که این برنامه شامل ابزار های طراحی وب سایت و گرافیکی اختصاص یافته است." از جمله ویژگی های مهم Affinity Designer این است که شما می توانید تصاویر و یا بردارها را بدون وارد شدن صدمه ای به آن ها تنظیم کنید. زوم 1،000،000،000 درصد نیز از جمله مزایای فوق العاده این ابزار طراحی سایت می باشد. به نظر می رسد Affinity یکی از رقبای جدی فتوشاپ خواهد بود.

طراحی وب سایت

Anime

با استفاده از موتور انیمیشن Anime می توانید برنامه های خود را ویرایش کنید. اگر چه استفاده از انیمیشن ها در طراحی وب سایت اغلب اوقات مناسب نیست ولی توسعه دهندگان همیشه به دنبال راه هایی برای ساده تر شدن کارها هستند. استفاده از انیمیشن های css خوب است، اما تعاملات پیچیده تر اغلب نیاز به یک کتابخانه دارند. Anime ابزار جدیدی است که می توانید از آن برای ایجاد انیمیشن های جذاب در وب سایت خود استفاده نمایید که یک نمونه کد آن را در زیر قرار داده ایم:

var myAnimation = anime({
targets: ['.box1', '.box2'],
translateX: '5rem',
rotate: 180,
duration: 3000,
loop: true
});

این API به شما اجازه می دهد که عناصر را با استفاده از انتخابگرهای CSS، عناصر DOM یا حتی اشیاء جاوا اسکریپت استفاده کنید.

انیمیشن

Avocode

Avocode باعث می شود توسعه دهندگان رابط کاربری برای کد کردن وب سایت ها یا برنامه ها راحت تر باشند. Avocode به سرعت و به طور خودکار فایل PSD یا Sketch را تجزیه و تحلیل می کند و یک UI زیبا به شما تحویل می دهد. شما همچنین می توانید بر روی عناصر در طراحی کلیک کنید و کد آن را به یک ویرایش گر متنی دلخواه ارسال نمایید. وو هوانگ آنه، یکی از بنیانگذاران Avocode، می گوید:"بهترین چیزی که این برنامه ارائه می دهد این است که توسعه دهندگان هرگز به Photoshop یا Sketch نیاز نخواهند داشت."

طراحی سایت

Vivaldi

گاهی اوقات بهترین ابزار می تواند یک مرورگر جدید باشد. Vivaldi یک مرورگر وب سریع، قدرتمند و قابل تنظیم برای کاربران است که توسط برخی از افرادی است که Opera را شروع کرده بودند ساخته شده است. Vivaldi قابل تنظیم ترین مرورگر وب است و همچنین ویژگی های دیگری مانند کنترل خط فرمان، پانل برای گرفتن یادداشت ها، جمع آوری و مرتب سازی بروشور و پانل های وب را فرآهم می کند که شما را قادر می سازد تمام سایت های مورد علاقه خود را برای دسترسی آسان در یک مکان قرار دهید.

طراحی

CodePen

CodePen در سال 2012 توسط Alex Vazquez تاسیس گردید از بزرگترین و شایسته ترین جوامع وب برای تست و نمایش کد های HTML، CSS و jаvascript می باشد. طی پنج سال گذشته، این برنامه دارای دو ویرایشگر کد آنلاین و یک محیط آموزشی مجازی با قابلیت اجرا بوده است که توسعه دهندگان می توانند از طریق آن بازخورد های مهمی را دریافت کنند. به تازگی CodePen یک جهش بزرگ دیگر را با راه اندازی IDE خود انجام داده است، که به شما اجازه می دهد وب سایت های خود را در مرورگر خود، ایجاد کنید. با استفاده از این ابزار طراحی سایت شما می توانید سایت خود را قبل از ساختن آن پیش نمایش دهید.

codepen

بوت استرپ

بوت استرپ قطعا یک ابزار جدید نیست ولی نسخه جدید محبوب ترین فریم ورک طراحی رابط کاربری سایت در جهان شامل تغییراتی بوده که در زیر ذکر کرده ایم:

 • کاهش پشتیبانی از IE8 و iOS6
 • حرکت فایل های CSS از Less به Sass
 • واحد های اندازه گیری اصلی از px به rem تغییر کرده است.
 • پشتیبانی از Flexbox در گرید ها
 • استفاده از یک کامپوننت جدید برای جایگزینی اجزای قدیمی تر

بوت استرپ پیشرفت های انقلابی کرده است و بدون شک این فریم ورک همچنان نیز برای طراحی وب سایت ها استفاده خواهد شد.

بوت استرپ

کویل

کویل به عنوان یک ویرایشگر WYSIWYG متن باز برای طراحی سایت های مدرن به حساب می آید. این ویرایشگر بسیاری از زمینه های مختلف برنامه های کاربردی را شامل می شود، بنابراین جای تعجب نیست Quill از زمان عرضه نسخه 1.0 بتا در اواسط سال 2016 محبوبیت زیادی نداشته است.

اما قدرتمند ترین ویژگی های کویل انعطاف پذیری و قابلیت توسعه آن با استفاده از ماژول ها و یک API قدرتمند است. کویل تم ها و ماژول هایی ارائه می دهد که حاوی نوار ابزار، صفحه کلید، کلیپ بورد و تاریخ است. شما می توانید بسیاری از این ویژگی ها را در کویل تست کنید.

کویل

SVGito

SVGito یک برنامه وب رایگان است که فایل های SVG شما را پاک می کند تا شما را از ویرایش دستی آن ها نجات دهد. با استفاده از این ابزار به طور خودکار SVG های خود را با لمس یک دکمه بهینه می کنید و معمولا اندازه و پیچیدگی آن ها را بدون تغییر آنچه که در واقع بر روی صفحه نمایش است، کاهش می دهد.

svg برگرفته از creativebloq

+ نوشته شده در سه شنبه 8 آبان 1397ساعت 14:29 توسط گریش | | تعداد بازدید : 9

طراحی وب سایت برای شرکت بازرگانی

موفقیت برای بازرگانان در جذب مشتری خلاصه می شود. و البته این کار یعنی همان جذب مشتری برای بازرگانان به هیچ وجه ساده نبوده و نخواهد بود. شرکت های بازرگانی باید تمام تلاش خود را بکنند و از همه ی ابزار ممکن استفاده کنند تا به سوی پیشرفت و موفقیت گام بردارند. البته که طراحی سایت هم جزء ثابت ابزار جذب مشتری برای شرکت های بازرگانی محسوب می­شود.

می توان گفت طراحی سایت شرکت بازرگانی مهمترین کار در جهت قرار گرفتن شرکت در مسیر موفقیت است. امروزه جذب مشتری از فضاهای مجازی و اینترنت بسیار راحتتر و البته با بازدهی بالاتر نسبت به سایر روش ها است. پس اگر علاقه دارید درباره ی تأثیر طراحی سایت در موفقیت شرکت های بازرگانی بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

ارائه بهتر خدمات با طراحی وب سایت شرکت بازرگانی

با طراحی یک سایت برای شرکت بازرگانی خود می توانید به معرفی هر چه بهتر و کاملتر شرکت به کاربران خود بپردازید. معرفی شرکت، مدت فعالیت، موفقیت ها، رزومه کاری و ... باعث می شود مخاطبان با کسب اطلاعات بیشتر با خیالی راحت و آسوده به سمت شرکت شما جذب شده و از خدماتتان بهره ببرند. یک معرفی جامع و کامل در یک سایت، باعث می شود که کاربران بیشتری از سایت بازدید کرده و همین کاربران تبدیل به مشتریان شما خواهند شد.

شما می توانید نمایندگی های فروش در هر شهر را در سایت خود معرفی کنید. تا مردم با خیال راحتتری از خدمات شرکت شما بهره مند شوند. به علاوه با استفاده از سایت می توانید تخفیف های مناسبتی و مدت دار بگذارید و علاوه بر جذب مشتریان بیشتر محصولات خود را به راحتی به فروش برسانید.

علاوه بر این با معرفی محصولات خود، اخبار و مطالب مختلف در زمینه های کاری شرکت خودتان می توانید به مردم کمک زیادی بکنید. و البته محصولات خود را نیز علاوه بر معرفی به صورت آنلاین به فروش برسانید.

معرفی امکانات و سرویس های ویژه سایت شرکت بازرگانی

حال اگر شرکتی قصد طراحی یک سایت را داشته باشد باید به چه فاکتورهایی توجه کند؟ یک سایت شرکت بازرگانی چه جور امکاناتی باید داشته باشد؟ در ابتدا باید بگوییم شما تنها با انتخاب یک شرکت طراحی سایت خوب می توانید به یک سایت با کیفیت و با امکانات کامل برسید. پس در ابتدا به خوبی تحقیق کرده و با بررسی نمونه کارهای شرکت های مختلف اقدام به انتخاب کنید. سپس باید از شرکت طراحی سایت بخواهید تا سایت شما را به صورت رسپانسیو و همچنین منطبق با اصول سئو طراحی کنند. در مرحله بعدی به امکانات سایت باید توجه شود.

 • معرفی شرکت، موفقیت ها، نمادهای تجارت الکترونیک و سایر موارد در صفحه اول
 • طراحی زیبای گرافیک و ظاهر سایت مرتبط با زمینه کاری شرکت بازرگانی
 • دسترسی ساده منوها، صفحات و مطالب سایت توسط کاربر
 • قسمت تماس با ما برای ارتباط مشتری با شرکت
 • معرفی نمایندگی های فروش معتبر به همراه آدرس دقیق و شماره تلفن
 • قسمت وبلاگ برای قرار دادن مقالات و اخبار
 • امکان خرید اینترنتی
 • گالری تصاویر
 • دسته بندی و معرفی محصولات و خدمات

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی سایت برای شرکت های بازرگانی با ما در تماس باشید.

+ نوشته شده در سه شنبه 8 آبان 1397ساعت 14:26 توسط گریش | | تعداد بازدید : 9

طراحی سایت فروشگاه موتور سیکلت

طراحی سایت فروشگاه موتور یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده توسط شرکت نوپرداز می باشد. فروشگاه موتور سیکلت دینو شاپ یکی از محصولات شرکت نوپرداز در این زمینه می باشد.

طراحی سایت فروشگاه موتور سیکلت بیشتر برای معرفی فروشگاه و محصولات صورت می­گیرد. اما تنها به این مورد محدود نمی شود و مزایای بیشتری دارد. یک فروشگاه اینترنتی برای فروش موتور سیکلت یا دوچرخه می­تواند باعث افزایش مشتریان شود. به علاوه می­تواند اعتبار فروشگاه را افزایش داده و باعث شود مشتریان بیشتر به فروشگاه اعتماد داشته باشند. و در انتها نیز فروشگاهی که یک وب سایت برای خود داشته باشد در رقابت با سایر فروشگاه های موتور سیکلت موفقتر خواهد بود. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی دقیق امکانات مورد نیاز یک فروشگاه موتور سیکلت و چگونگی افزایش مشتری از طریق سایت فروشگاهی بپردازیم. پس اگر علاقه دارید اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید با ما همراه باشید.

با طراحی سایت فروشگاه موتور سیکلت مشتری جذب کنید

طراحی سایت یک تبلیغات عالی، تأثیرگذار و در عین حال کم هزینه است. پس با طراحی سایت فروشگاه موتور سیکلت به راحتی تبلیغ کنید، فروشگاه و محصولات خود را به دیگران معرفی کنید و از همه جای ایران مشتری به دست آورید. بله از همه جای ایران!!! با فروشگاه­ های اینترنتی محدودیت ها را کنار می­زنید. می­توانید در هر زمانی پاسخگوی مشتریان خود باشید. و می­توانید از هر نقطه­ای مشتری جذب کنید.

چگونه سایت فروشگاه موتور سیکلت سبب افزایش فروش می­شود؟

کافی است کسی تصمیم به خرید موتور سیکلت بگیرد یا حتی رویای آن را داشته باشد. حتی ممکن است فردی نیازی به موتور سیکلت نداشته باشید اما با یک جستجوی ساده در گوگل به سایت شما هدایت شود. طبق تحقیقات در خریدهای اینترنتی به خاطر اینکه پول مفهوم واقعی خود را ندارد، خرج کردن پول راحتتر است و افراد به راحتی خرید می­کنند. پس مطمئن باشید با طراحی یک سایت فروشگاه موتور سیکلت افزایش فروش قابل توجهی خواهید داشت.

اهمیت سئو در جذب مشتری و افزایش فروش

فکر کردن به افزایش فروش و جذب مشتری لذت بخش است. اما برای اینکار طراحی سایت کافی نیست. تا زمانی که سایت شما در صفحات اول یا دوم گوگل قرار نگیرد امکان ورود کاربران به سایت شما بسیار کم است. پس باید به سئو سایت خود نیز اهمیت بسیاری قائل شوید. بعد از طراحی سایت حتما سئو را در برنامه کار خود قرار داده و از یک سئوکار حرفه­ای استفاده کنید. حتی می­توانید از همان ابتدا از شرکت طراح سایت خود بخواهید در صورت امکان سئو سایت شما را هم عهده دار شوند.

اطلاعات مفید بدهید و اعتماد کاربران را به دست آورید

علاوه بر نمادهای الکترونیکی داشتن محتوای خوب و کاربردی در جلب اعتماد افراد نقش مهمی دارد. اینکار مصداق ضرب­المثل یک تیر و دو نشان است. با دادن اطلاعات به روز و خوب به کاربران، هم کسب اعتماد می­کنید هم به سئو سایت خود کمک بسیاری خواهید کرد. پس بهتر است همیشه اطلاعات خود را به روز نگه دارید. برای تمامی محصولات به صورت جزئی ویژگی ها را بیان کرده و حتی نقد و بررسی قرار دهید.

بهتر است یک بخش وبلاگ داشته باشید و در آن هرچیزی که فکر می­کنید کاربران نیاز است بدانند بنویسید. از مطالبی درباره­ی معرفی مدل­ های مختلف موتور سیکلت، تعمیر موتور، اخبار تا مسابقات و ... همگی می­توانند جذاب باشند.

امکانات ضروری سایت فروشگاه موتور سیکلت را بررسی کنید

قبل از طراحی سایت به خوبی بررسی کنید، می­خواهید چه خدماتی به مشتریانتان ارائه دهید؟ مخاطبانتان ممکن است چه انتظاراتی از سایت شما داشته باشند؟ سپس با توجه به این پرسش ­ها متوجه خواهید شد سایت شما به چه امکاناتی نیاز دارد. اما ما می­خواهیم امکانات معمولی که هر سایت فروشگاه موتور سیکلت باید داشته باشد را به شما معرفی کنیم.

 • در صفحه اصلی یک معرفی کوتاه از فروشگاه خود داشته باشید. به علاوه آدرس دقیق و شماره تلفن­های خود را نیز باید ثبت کنید.
 • فروشگاه مهمترین قسمت سایت می­باشد که بهتر است در همان صفحه اصلی قرارگیرد.
 • تمامی محصولات همراه با عکس­های با کیفیت و توضیحات دقیق درج شوند.
 • دسترسی به منوها بسیار ساده و آسان باشد.
 • قسمت درباره ی ما می­تواند اطلاعات بیشتری درباره ی فروشگاه شما، کارکنان و مدیران، تاریخچه فروشگاه و ... به مشتری بدهد.
 • قسمت تماس با ما یک قسمت مهم برای ارتباط با مشتریان است.
 • وبلاگ برای اکثر سایت­ها ضروری است، تا بتوانند جدیدترین مقالات و اطلاعات را در حوزه کاری خود منتشر کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه طراحی فروشگاه اینترنتی نوپرداز مراجعه فرمایید.

+ نوشته شده در سه شنبه 8 آبان 1397ساعت 14:25 توسط گریش | | تعداد بازدید : 9

طراحی و ساخت سایت خبری

امروزه اغلب خبر گزاری های معروف در دنیا مانند BBC و CNN علاوه بر استفاده نمودن از ابزار های رسانه ای که در اختیار دارند نسبت به طراحی وب سایت اختصاصی نیز اقدام کرده اند. شما می توانید با طراحی سایت خبری خدمات زیادی را از طریق اینترنت به مخاطبان خودتان ارائه نمایید و همچین مخاطبان بیشتری را به سوی خبر گذاریتان جذب نمایید. از جمله روش های جذب مخاطب استفاده از خبر نامه ها در وب سایت خبری است که با استفاده از آن می توانید روزانه تعداد زیادی بازدید کننده را به سمت سایت خود جذب نمایید. برای کسب مشاوره رایگان در زمینه می توانید با پشتیانی شرکت طراحی سایت نوپرداز در تماس باشید.

طراحی وب سایت های خبری به دلیل خاص بودن طراحی آن ها و ساختار سایت نیازمند تخصص بالایی می باشد. در صورتی که از اصول درست طراحی سایت خبری پیروی نکنید ممکن است بازدید کنندگان سایت شما نتایج مطلوبی را دریافت نکرده و عدم رضایت آن ها را به دنبال داشته باشد. توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان شرکت نوپرداز مشورت نمایید. ما از بهترین فریم ورک ها و ابزار برای پیاده سازی هر چه بهتر سایت شما استفاده خواهیم نمود. نمونه کار های حرفه ای و گسترده شرکت نوپرداز در زمینهطراحی سایت های خبری یکی از عوامل مهم اعتماد مشتریان سایت های خبری در شرکت است.

استفاده از سی پنل حرفه ای و پیشرفته از جمله مهم ترین عوامل موفقیت مراکز خبر گذاری می باشد. پنل کاربری که استفاده از آن راحت باشد و سبب سردرگمی کاربران سایت نشود سبب افزایش کیفیت سایت خبری شما خواهد شد. محیط کاربری ساده و انعطاف پذیر پنل کاربری شرکت طراحی سایت نوپرداز یک تجربه کاربری خوب را برای کاربران وب سایت شما به دنبال خواهد داشت. در صورت بروز هر گونه نقص و مشکل در سی پنل شما می توانید با واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا متخصصان شرکت در اسرع وقت مشکل ایجاد شده را حل نمایند.

از طرفی دیگر استفاده از یک وب سایت خبری قطعا می تواند بر افزایش اعتماد شما نزد مردم نیز بیافزاید. سایت خبر گزاری فارس و همچنین سایت خبری ایسنا از جمله سایت های معروف در بین سایت های خبری می باشند که با بهره بردن از یک وب سایت خوب امکانات بیشتری را در اختیار کاربران خود گذاشته اند. اما در طراحی سایت نکاتی وجود دارند که بایستی به آن ها توجه ویژه داشت. از شما دعوت می کنیم جهت دانلود نمودن فایل های مربوط به قرارداد های شرکت نوپرداز و همچنین پروپوزال شرکت به بخش پایین صفحه مراجعه کنید.

نکات با اهمیت طراحی سایت خبری

شاید با اهمیت ترین چیزی که در وب سایت های خبری مورد نیاز می باشد، یک فضای سی پنل مناسب است. محیطی که در آن امکان افزودن، ویرایش و یا حذف سریع مطالب وجود داشته باشد و کار با آن نیز سخت نباشد. کارمندان مراکز خبری می توانند با استفاده از محیط سی پنلی که در اختیار آن ها قرار داده می شود، به راحتی تغییرات مورد نیاز خود را بر روی وب سایت خبری انجام بدهند. از جمله ویژگی های مهم وب سایت های خبری سرعت سایت و مباحث امنیتی آن می باشد، مخصوصا این که اخیرا گوگل و موجور های جستجو اهمیت ویژه ای را برای سرعت وب سایت ها و رتبه بندی آن ها بر اساس سرعت قائل شده اند و وب سایت هایی که فاقد این ویژگی باشند با کاهش رتبه محسوسی مواجه خواهند شد.

وب سایت خبری شما باید سرعت لود خوبی داشته باشد تا کاربران از وب سایت شما استقبال کنند. همچنین امنیت بالا و استفاده از رمز نگاری های پیشرفته از جمله مباحث تخصصی است که بایستی هنگام طراحی سایت خبری خود به آن توجه داشته باشید. طراحی سایت های خبری، نیازمند مشاوره با افرادی کاردان و متخصص در این زمینه است و توصیه می کنیم با شرکت های طراحی سایت که سابقه کاربری خوبی در این زمینه دارند وارد همکاری شوید. همچنین استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت های خبری می تواند سبب افزایش بازدید کننده ها از وب سایت خبری شما از سریق موتور های جستجو مانند گوگل گردد. متخصصان شرکت نوپرداز در راستای کسب رضایت مشتریان آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت های خبری به مشتریان محترم هستند.

توجه به رابط کاربری و تجربه کاربری نیز دیگر عامل مهم در طراحی سایت خبری می باشد که با توجه به تفاوت نوع طراحی سایت های خبری با وب سایت های دیگر لازم است با متخصصان و افراد با تجربه مشورت لازم را انجام دهید. در صورتی که اصول درست رابط کاربری و تجربه کاربری در طراحی سایت خبری به کار گرفته نشوند قطعا سبب از دست رفتن وقت و سرمایه شما خواهد شد. به همین دلیل است که اغلب صاحبان وب سایت های خبری مطرح دنیا سعی می کنند تا از بهترین پلتفرم ها در سایت خود استفاده نمایند.

تولید محتوا مناسب از دیگر عواملی است که باید در طراحی سایت خبری به آن توجه ویژه داشت. در صورتی که تولید محتوا سایت خبری مطابق با اصول و قوائد سئو و بهینه سازی انجام نشود می تواند در جذب مخاطبان شما از طریق موتور های جستجو مانند گوگل تاثیر منفی داشته باشد. پس بهتر است برای افزایش رتبه سایت خود در گوگل و سایر موتور های جستجو، در سایت خود محتوا مفید و جذاب تولید نمایید. استفاده از تصاویر با کیفیت و ویدئو های مناسب می تواند یکی از عوامل مهم جذب مخاطبان به سمت سایت خبری شما باشد.

تعرفه و قیمت طراحی سایت خبری

امروزه طراحی سایت های خبری تعرفه مشخص و دقیقی ندارند و کارشناسان شرکت نوپرداز پس از بررسی جزئیات و شرح خواسته های مشتریان نسبت به پیاده سازی طرح و ایده آنان اقدام خواهند نمود. البته بسیاری از قالب های آماده دارای قیمت مشخص هستند اما طرح های اختصاصی معمولا پس از بررسی حجم کدنویسی و میزان کار روی پروژه قیمت گذری خواهند شد. همچنین با توجه به نوسانات بیش از حد و اندازه ارز های بین المللی در امسال، برای خرید هاست و دامنه به صورت اختصاصی تعرفه دقیقی نمیتوان ارائه داد.

در صورتی که قصد آگاهی از تعرفه روز طراحی وبسایت برای خبرگذاری ها و سایر مراکز و نهاد ها را دارید، می توانید با ما در تماس باشید. همکاران ما آماده ارائه مشاوره های لازم به شما در این زمینه هستند.

جهت مشاهده نمونه کار های سایت های خبری می توانید به بخش نمونه کار ها مراجعه نمایید. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت طراحی سایت خبری با متخصصان ما در ارتباط باشید. سایت خبری آفتاب ایلام یکی از جدیدترین سایت های ایجاد شده توسط شرکت می باشد که در آن از امکانات پیشرفته ای استفاده شده است. متخصصان ما در تمام ساعات کاری آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشند.

دلایل استفاده از سایت خبری

 • اعتماد مردم نسبت به وب سایت شما بیشتر خواهد شد
 • گسترش مخاطبان شما و دسترسی از نقاط دور با استفاده از اینترنت
 • بیشتر شدن تاثیرات تبلیغات شما به دلیل افزایش مخاطبان
 • اصلاح آنی مشکلات نگارشی و صفحات مختلف
 • کاهش هزینه های تبلیغاتی و اضافی وب سایت خبری شما
 • تبادل اطلاعات سایت با سریع ترین روش ممکن
 • افزایش بازدید کنندگان و اعضای خبرنامه
 • دسترسی راحت تر بازدید کنندگان به خبر های شما
 • ایجاد یک تبلیغ همیشگی و پایدار برای وب سایت خبری شما
 • توسعه خبرگذاری شما به یک فضای نامحدود و پر مخاطب
 • افزایش فضای رقابت از یک شهر به فضای نامحدود اینترنت

ویژگی های صفحات سایت خبری

 • طراحی صفحه اصلی سایت خبری به صورت کاملا اختصاصی و واکنش گرا
 • طراحی صفحه کنترل پنل برای مدیر با کلیه امکانات
 • امکان خروجی مطالب سایت در قالب فایل pdf
 • استفاده از خروجی RSS سایت خبری
 • طراحی صفحه ارسال و ویرایش خبر ها
 • طراحی صفحه مدیریت سرویس های خبری
 • طراحی صفحه ارائه گزارش های سایت
 • طراحی صفحه مدیریت آرشیو خبر ها
 • طراحی صفحه ساخت خبر نامه
 • استفاده از جدید ترین متد های طراحی سایت های خبری و سئو آن ها
 • طراحی صفحه ارتباط با ما
 • سی پنل منحصر به فرد برای کاربران شما
 • ایجاد محدودیت های دلخواه برای کاربران سایت

مزیت های طراحی سایت خبری

 • توسعه سایت خبری شما به فضای نامحدود اینترنت
 • دسترسی 24 ساعته بازدید کنندگان به وب سایت خبری شما
 • کاهش چشم گیر هزینه های مربوط به تبلیغات و بازاریابی
 • افزایش اعتبار سایت خبری شما
 • افزایش قابل توجه مخاطبان شما در دنیای اینترنت و تمام جهان
 • حذف رقبای سنتی خبرگذاری شما در فضای وب
 • افزایش بازدید کنندگان از وب سایت خبری شما با استفاده از خدمات اختصاصی سئو
 • سبقت گرفتن از رقبای سنتی و برندیگ خبرگذاری شما
 • انتشار اخبار و پست های وب سایت خبری در شبکه های اجتماعی به صورت خودکار
 • افزایش بازدید سایت از طریق شبکه های مجازی و گوگل
 • استفاده از امکانات اختصاصی شرکت طراحی سایت نوپرداز در زمینه سایت های خبری

تعیین سطوح دسترسی سایت خبری

با توجه به این که در سایت خبری هر شخصی وظیفه مشخصی دارد بایستی در پنل سایت هر کسی به وظایف مربوط به حوزه کاری خود دسترسی داشته باشد. خبرنگاران از جمله افرادی هستند که با این بخش سایت زیاد کار دارند و دائم برای ارسال، حذف و یا ویرایش اخبار های خود به پنل کاربری خود وارد می شوند. به همین جهت ساخت سایت در شرکت نوپرداز بر اساس تعیین سطوح دسترسی انجام خواهد شد.

ما در تلاش هستیم تا با استفاده از پیشرفته ترین امکانات امنیتی امکان هر گونه نفوذ و ایجاد خطر هک در وب سایت شما را به حداقل میان برسانیم و سایت خبری شما به بهترین شکل همواره با بالاترین امنیت قابل استفاده باشد. به همین جهت مدیریت پنل قادر خواهد بود دسترسی های دقیق هر کاربر را برای بخش های مختلف وبسایت خبری تعیین نماید.

همچنین اختیار تعیین سطوح دسترسی را می توان در اختیار مدیر سایت و یا افرادی که توسط او مشخص شده اند، قرار داد. از این طریق امکان سو استفاده و دستکاری اطاعات سایت خبری شما به حداقل خواهد رسید. حفظ امنیت سایت شما مهم ترین چیزی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و در صورت عدم آگاهی نسبت به مباحث امنیتی و راه کار های آن ممکن است مشکلات جبران ناپذیری برای شما ایجاد شود.

موضوعات مختلف طراحی سایت خبری

حال می خواهیم بدانیم یک سایت خبری چه بخش هایی را شامل می شود؟ این بخش ها کدام اند؟ در طراحی سایت خبری موضوعات مختلفی وجود دارند که در لیست زیر به این موارد اشاره کرده ایم:

 • خبر های سیاسی (شامل خبر های دولت، مجلس و سایر بخش ها)
 • خبر های اقتصادی (شامل خبر های بورس، بیمه، تجارت و سایر بخش ها)
 • خبر های اجتماعی (شامل خبر های بهداشت و رفاه، اجتماعی و غیره)
 • خبر های فرهنگی (شامل خبر های فرهنگی، سینما و تلویزیون و غیره)
 • خبر های علمی (شامل خبر های پزشکی، محیط زیست و سایر بخش ها)
 • خبر های ورزشی (شامل اخبار فوتبال، فوتسال، ورزش بانوان و غیره)
 • اخبار بین المللی از کشور های مختلف دنیا

ما در پنل مدیریت خبری ایجاد شده توسط نوپرداز تلاش کرده ایم تا امکانات به ساده ترین و حرفه ای ترین روش برای شما قابل تغییر و دسترسی باشند. کاربرد آسان و حرفه ای سایت و به ثمر رساندن اساسی ترین خواسته های مشتریان از ملزوماتی است که در شرکت نوپرداز رعایت می گردد.

طراحی سایت خبری واکنش گرا یا ریسپانسیو

امروزه مردم حتی مهم ترین نیاز های خود را نیز در دنیای اینترنت و با استفاده از تلفن های همراه جستجو می کنند. سایت ها خبری نیز به جهت داشتن مخاطبان بسیار زیاد از این قاعده مستثنی نبوده و نیازمند بهره بردن از وب سایت واکنش گرا می باشند. طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو این امکان را به کاربران خواهد داد که بتوانند با استفاده از دستگاه های مختلف وب سایت شما را پیمایش نمایند و از خبر های روز دنیا مطلع گردند. ui و ux از جمله موارد با اهمیتی است که در این بخش باید به آن ها توجه خاصی داشته باشیم.

با پیشرفت علم و دانش فریم ورک های مختلفی برای طراحی سایت های ریسپانسیو ایجاد گردیده اند. ما در شرکت نوپرداز تلاش داریم با استفاده از بهترین امکانات و تکنولوژی وب سایت متناسب با نیاز کاربران و مشتریان ایجاد نماییم. استفاده از تکنولوژی و فریم ورک در طراحی سایت خبری یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در طراحی این مدل سایت ها است که باید مورد توجه قرار گیرد. از جمله مزایای سایت های واکنش گرا این است که می توانید از آن ها جهت ساخت وب اپلیکیشن ها و نسخه های به اصلاح وب ویو هم استفاده نمایید.

ارائه API سایت خبری برای اپلیکیشن ها

قطعا بسیاری از شرکت ها و سایت های خبر گذاری بعد از مدتی به سراغ طراحی اپلیکیشن های خبری می روند. اما نکته مهم این است که API سایت خبری به خوبی طراحی شده باشد تا بتوان به راحتی نسبت به طراحی اپلیکیشن مورد نظر مشتری اقدام نمود. شما می توانید جهت سفارش دریافت فایل API مورد نظر خود و یا هر گونه سوال در این مورد با متخصصان ما در بخش پشتیبانی در تماس باشید.

طراحی سایت خبری نوپرداز

شرکت نوپرداز مفتخر است با بهره بردن از کادری با تجربه و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن های موبایل شما را در این امر یاری کند. رضایت مشتریان همواره از جمله اساسی ترین موارد مورد توجه شرکت نوپرداز می باشد. روال کار طراحی سایت خبری در شرکت نوپرداز به صورتی است که ابتدا قالب گرافیکی وب سایت به تایید مشتریان رسیده و سپس نسبت به پیاده سازی طرح و ایده اصلی مطابق با اصول استاندارد کدنویسی روز دنیا اقدام می گردد.

شرکت نوپرداز ارائه دهنده خدمات طراحی سایت خبری قم می باشد. از جمله برجسته ترین نمونه کار های ساخت سایت خبری شرکت نوپرداز، طراحی سایت خبری اطلاع رسانی کتاب ناب، طراحی سایت خبرخوان دارالخبر و طراحی سایت خبری 19 دی می باشد. تجربه زیاد ما در زمینه برنامه نویسی سایت می تواند یک ضمانت مناسب برای مشتریانگرامی باشد. همچنین شما می توانید برای مشاهده سایر نمونه کار ها و پروژه های طراحی سایت شرکت نوپرداز به بخش نمونه کار ها مراجعه فرمایید. نمونه کار های خبری شرکت نوپرداز در زمینه های مختلف می تواند الگوی مناسبی برای پیاده سازی طرح مورد نظر شما باشد.

طراحی سایت خبری در تهران

شرکت نوپرداز ارائه دهنده خدمات طراحی سایت خبری در تهران بر اساس پیشرفته ترین متد های روز دنیا در این زمینه می باشد. سابقه کاربری و نمونه کار های متعدد شرکت نوپرداز در زمینه طراحی وب سایت های خبری یکی از موارد نشان دهنده سطح کاری ما می باشد. جهت مشاهده به بخش نمونه کار ها مراجعه نمایید.

شما می توانید جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات شرکت نوپرداز از طریق سایت درخواست خود را ثبت نموده و همچنین برای دریافت اطلاعات و پاسخ به سوالات شما همکاران ما در تمامی ساعات آماده پاسخگویی می باشند.

خبر چیست؟

خبر معمولا نکاتی را در درون خود جای می دهد که برای مردم تازگی دارد و میزان آگاهی مردم را نسبت به اتفاقاتی که روی داده است، افزایش می دهد. هر خبر دارای ارزشی است که بسته به عوامل مختلفی مانند تازگی، شهرت و در برگیرندگی تعیین می گردد. منابع خبری معتبر آن بخش از منابعی می باشند که اعتماد بیشتری داشته و یا نویسندگان و تهیه کنندگان آن ها افراد با درجه اعتبار بالایی هستند. خبرنگاران نیز افرادی هستند که به جمع آوری اخبار می پردازند و آن ها را در منابع خبری مانند شبکه های اجتماعی و یا وب سایت های خبری انتشار می دهند.


برچسب ها : طراحی و ساخت سایت خبری ,
+ نوشته شده در جمعه 27 مهر 1397ساعت 15:33 توسط گریش | | تعداد بازدید : 11

طراحی وب سایت شرکت هلدینگ

شرکت طراحی سایت نوپرداز با دارا بودن تجربه زیاد در زمینه طراحی سایت های حرفه ای مختلف آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت شرکت هلدینگ می باشد. پیاده سازی وب سایت هلدینگ شما به صورت کاملا کدنویسی شده و بر اساس اصول ui و ux انجام می گردد. ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن وب سایت از دیگر امکانات مهمی است که بایستی در قالب سایت شما پیاده سازی گردد.

توجه به مباحث سئو و بهینه سازی و رعایت اصول برنامه نویسی در طراحی سایت هلدینگ از جمله مواردی است که توسط شرکت نوپرداز در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی انجام می گردد. همچنین با استفاده از پنل مدیریت حرفه ای ارائه شده شما می توانید تمامی تغییرات مورد نیاز خود را به سادگی در سایت اعمال نمایید.

شرکت هلدینگ چیست؟

شاید تا به حال به کرار واژه شرکت هلدینگ (Holding company) را شنیده باشید. این مدل شرکت ها بیشتر دارایی ها را در بر داشته و اغلب هلدینگ ها سهام بسیاری از کسب و کار های مختلف را در اختیار خود دارند. جالب است بدانید که این شرکت ها در سال های گذشته جزء موفق ترین شرکت ها بوده اند.

طراحی سایت شرکت هلدینگ

بنیاد تعاون ناجا، بنیاد تعاون سپاه، آستان قدس رضوی از جمله بزرگ ترین هلدینگ های فعال در کشور ایران هستند.

امکانات سایت هلدینگ

 • امکان معرفی سازمان و خدمات آن
 • امکان معرفی اعضای هیئت مدیره
 • دسته بندی شرکت ها و موسسات
 • امکان ایجاد مناقصه و مزایده در سایت شرکت هلدینگ
 • ایجاد صفحه ارتباط با ما
 • ایجاد بخش اخبار
 • و سایر امکانات حرفه ای اختصاصی مورد نظر شما

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت شرکت هلدینگ با ما در تماس باشید.

+ نوشته شده در جمعه 27 مهر 1397ساعت 14:51 توسط گریش | | تعداد بازدید : 10

طراحی سایت در شهر اراک

طراحی سایت اراک به صورت کاملا اختصاصی و برنامه نویسی شده توسط شرکت نوپرداز انجام می گردد. شما می توانید برای ثبت سفارش طراحی سایت در شهر اراک و یا دریافت خدمات پشتیبانی رایگان با ما در تماس باشید. ما در شرکت نوپرداز همواره تلاش داریم تا با بهره گیری از جدیدترین متد های روز دنیا در زمینه طراحی و توسعه وب سایت بهترین نتیجه را برای کسب و کار شما ایجاد نماییم.

طراحی سایت ریسپانسیو در اراک

بسیاری از کسب و کار ها در اراک از وب سایت هایی استفاده می کنند که در تمامی دستگاه ها به خوبی نمایش داده نمی شوند. در صورتی که سایت شما فاقد نمایش مناسب در تمامی دستگاه ها باشد به احتمال فراوان شما مشتریان زیادی را که با تلفن های همراه خود به سراغ سایت شما می آیند را از دست خواهید داد.

به همین جهت طراحی سایت ریسپانسیو در شهر اراک از اهمیت خاصی برخوردار است. مشتریان و کاربران سایت شما باید بتوانند با دستگاه های مختلف وب سایت شما را مشاهده کنند و خواسته های آن ها برآورده شود. در غیر این صورت ممکن است ضربه بزرگی به کسب و کار آنلاین شما وارد گردد.

تیم برنامه نویسی نوپرداز با استفاده از بهترین فریم ورک های طراحی سایت ریسپانسیو تلاش دارد تا سایت شما در تمامی دستگاه ها به بهترین شکل ممکن به نمایش درآید.

معرفی شهر اراک

اراک از جمله بزرگ ترین شهر های مرکزی ایران به شمار می آید. اراک جزء شهر های صنعتی مهم ایران محسوب می شود و یکی از قطب های صنعتی کشور است. از نظر گردشگری نیز بناهای تاریخی بسیاری در این استان واقع شده است. بیشتر مردم اراک مسلمان و شیعه می باشند. در این شهر مراکز خرید زیادی وجود دارند و کسب و کار های اینترنتی نیز فعالیت های گسترده ای را آغاز کرده اند. از این رو طراحی سایت در اراک یکی از شغل های پر رونق محسوب می شود.

طراحی سایت در استان مرکزی

امروزه المان های برندسازی وب سایت ها یکی از روش های مورد توجه شرکت ها و موسسات مجرب قرار گرفته است و استان های دیگر در تلاش هستند که در این حوزه به رقابت بپردازند. شرکت طراحی سایت نوپرداز در تلاش است که در استان اراک بتواند کار فوق العاده ای را برای کاربران عزیز ارائه بدهد. آیا تاکنون در رابطه با بازار فروش بزرگ و حرفه ای طراحی سایت فکری داشته اید؟ امروزه شما باید در تلاش باشید که بتوانید در عرصه مهم و تکنولوژی روز افزون عقب نمانید. ما می توانیم از فضای مجازی کمک بگریم که به دستاورد های مهم دست پیدا کنیم.

شرکت طراحی سایت نوپرداز در استان مرکزی توانسته است که با کمک همکاران مجرب و حرفه ای و از همه مهم تر جوان به شهروندان تکنولوژی روز دنیا را ارائه بدهند. طی سال های اخیر این شرکت توانسته افراد خوبی را به سوی حرفه طراحی سایت هدایت کند. یکی از روش های مورد قبول شرکت نوپرداز پشتیبانی از کارهای خود می باشد که از جمله آن ها پشتیبانی تلفنی، تیکت و ایمیل هست که قیمت اولیه مناسب را برای ایده های مورد نظر کاربران گرامی ارائه بدهد.

چرا طراحی سایت اراک مهم است؟

همانطور که میدانیم شرکت ها و موسسات بزرگی در شهر اراک مشغول فعالیت هستند و با توجه به علاقه روز افزون مردم اراک به استفاده از دنیای وب یکی از بهترین راه های ارتباطی بین این شرکت ها و مشتریان طراحی سایت است. علاوه بر طراحی سایت در شهر اراک استفاده از فروشگاه های اینترنتی نیز عامل مهم دیگری است که سبب روی آوردن مردم به دنیای وب شده است.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای این که وقت و هزینه خود را صرف بازدید از فروشگاه های فیزیکی کنند، به صورت آنلاین محصول مورد نظرشان و مشخصات آن را مشاهده نمایند.

چگونه یک وب سایت عالی و یکتا ایجاد کنیم؟

برای شروع به این کار می توانیم از شرکت طراحی سایت نوپرداز بهره ببریم. برای اینکه از طراحی وبسایت خود به صورت حرفه ای اطمینان حاصل نمایید، ما می توانیم تضمین کنیم که به صورتی کار می کنیم که برای سابقه تیم خود هر روز بهتر از قبل عمل کنیم. با اطمینان شما و کار حرفه ای، ما می توانیم در شهر اراک طراحی سایت را به بهترین شکل ممکن برای شما پیاده سازی نماییم.

با توجه به نکاتی که گفتیم تیم ما می توایم بهترین وب سایت های فروشگاهی یا اختصاصی و کلیه پشتیبانی مورد نیاز را ارائه دهیم. اما سوالاتی ممکن است که ذهن شما را درگیر کرده باشند از جمله:

قیمت سایت طراحی شده برای استفاده کنندگان به چه میزانی است؟

چه میزان امنیت سایت برای شما مهم به حساب می آید؟

استفاده از گرافیک در سایت خود را چه میزان قبول دارید؟

تکنولوژی های مهم نوپرداز جهت استفاده در طراحی سایت شهر اراک به چه میزان است؟

برای یافتن پاسخ همه این سوالات می توانید با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

فناوری های مهم در طراحی سایت

فناوری های مهم در طراحی سایت شرکت نوپرداز به صورت حرفه ای و با ترفندهای به روز ارائه شده است که از جمله، استفاده از زبان های برنامه نویسی محبوب مانند Html ,css ,js ,payton می باشد.

اما چگونه شرکت نوپرداز توانسته است که با ارائه کارهای خود با دیگران فرق داشته باشد؟

 • استفاده از تکنولوژی های روز دنیا.
 • استفاده راحت کاربران(می توانند با دستگاه های متفاوت سایت را مشاهده نمایند.)
 • طراحی قالب اختصاصی برای شرکت طراحی سایت نوپرداز یکی از مهمترین اهداف محسوب می شود.
 • خلاقیت کاری که این روش میتواند یکی از مواردی باشد که باعث یکتا بودن کار شرکت باشد.
 • سرعت بارگزاری سایت هم باعث می شود که کاربران زیادی از شرکت نوپرداز استفاده کنند و شرکت هم به این قسمت توجه ویژه ای کرده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت در شهر اراک با ما تماس حاصل نمایید.

سایت منبع

+ نوشته شده در جمعه 27 مهر 1397ساعت 14:49 توسط گریش | | تعداد بازدید : 10

فروشگاه ساز نوپرداز

اهمیت استفاده از فروشگاه ساز چیست؟

پیشرفت تکنولوژی نقش به سزایی را در پر رنگ تر کردن نقش فروشگاه ساز ها داشته است. از آن جایی که امروزه شاهد افزایش میزان سفارشات آنلاین از فروشگاه های اینترنتی مختلف در داخل کشور هستیم، استفاده از یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای بسیار اهمیت بالایی را دارا است. با افزایش امنیت پرداخت های اینترنتی به همت پلیس فتا، مردم نسبت به قبل اعتماد بیشتری به فروشگاه های اینترنتی پیدا کرده اند. صاحبان کسب و کار های مختلف می توانند با بهره بردن از یک فروشگاه ساز حرفه ای محصولات خود را به صورت آنلاین در معرض نمایش عموم قرار داده و مشتریان بیشتری را نیز جذب نمایند.

مهم ترین ویژگی های یک فروشگاه ساز حرفه ای را می توان در زیر خلاصه کرد:

 • کارآیی مناسب
 • ساده و کاربر پسند
 • امنیت بالا
 • سرعت مناسب

تیم برنامه نویسی شرکت نوپرداز در نتیجه سال ها تلاش توانسته فروشگاه سازی مناسب برای کسب و کار شما و با امکاناتی منحصرد به فرد را ارائه نماید. همچنین تیم دیجیتال مارکتینگ شرکت طراحی سایت نوپرداز در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود تا بهترین نتایج را در دنیای وب کسب کنید.

فروشگاه ساز آنلاین

یکی از راحت ترین روش های ایجاد یه فروشگاه مناسب در دنیای اینترنت استفاده از یک فروشگاه ساز آنلاین است. امروزه با ایجاد نرم افزار های حرفه ای فروشگاه ساز که پدید آمده اند زمینه برای شروع سریع و حرفه ای فعالیت شما در دنیای وب فرآهم آمده است. شما می توانید با استفاده از فروشگاه ساز نوپرداز از امکاناتی که در فروشگاه های اینترنتی بزرگ وجود دارند بهره مند شوید.

سیستم مدیریت محتوا اختصاصی شرکت نوپرداز این امکان را به شما می دهد تا تمامی تغییرات مورد نیاز خود را به راحتی انجام داده و گزارش های مورد نظر خود را با جستجو پیشرفته و به سرعت دریافت نمایید.

فروشگاه اینترنتی چیست؟

یک فروشگاه اینترنتی در حقیقت یک وب سایت است که شما می توانید محصولات خود را در آن در معرض نمایش عموم مردم قرار دهید. معمولا فروشگاه های اینترنتی شامل دسته بندی های مختلفی از محصولات هستند. امروزه فروشگاه های اینترنتی با روش های تبلیغاتی مختلف تلاش دارند تا از رقیبان خود پیشی بگیرند. به همین جهت تعیین استراتژی مناسب از جمله موارد مهم در موفقیت این فروشگاه ها می باشد.

آمازون و علی بابا از معروف ترین سایت های فروشگاهی دنیا بوده و معروف ترین فروشگاه های اینترنتی ایران دیجی کالا و بامیلو هستند.

بررسی تاریخ فروشگاه اینترنتی

این کلمه اولین بار در سال 1991 ایجاد شد و از شخصی به نام تیم برنرز لی پایه گذار اصلی آن نام برده شده است. شرکت پیتزا هات اولین شرکتی بود که به استفاده از فروشگاهی اینترنتی روی آورد که در همان سال نیز ssl ایجاد شد. در سال های بعدی نیز فروشگاه های بزرگی مانند آمازون و ebay شروع به کار نمودند.

در ایران نیز می توان گفت اولین فروشگاه اینترنتی فعالیت خود را حدودا در سال 1380 آغاز کرد و اکنون بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران نیز دیجی کالا نام دارد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از محصول فروشگاه ساز نوپرداز با ما در تماس باشید.

منبع: https://nopardazco.com/product/8-shop

+ نوشته شده در جمعه 27 مهر 1397ساعت 14:48 توسط گریش | | تعداد بازدید : 10

× بستن تبلیغات